POROSIT ONLINE

Paketa 1 | Pilaf me lëng e shoqëruar me fileto pule dhe patate

250.00L

BUSINESS LUNCH
Paketa 1
-rizoto
-fileto pule me patate

 

Kategoria:
Përshkrim

Pilaf me lëng e shoqëruar me fileto pule dhe patate

Vlerësime (0)

Pështypjet

Nuk ka akoma përshtypje apo vlerësime.

Jini i pari që jepni vlerësim për “Paketa 1 | Pilaf me lëng e shoqëruar me fileto pule dhe patate”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *