POROSIT ONLINE

Paketa 2 | Pilaf me lëng e shoqëruar me fileto pule,   patate dhe supë perimesh

400.00L

BUSINESS LUNCH
Paketa 2
-rizoto me djathë e lëng
-fileto pule me patate
-supë me perime
-sallatë greke

Kategoria:
Vlerësime (0)

Pështypjet

Nuk ka akoma përshtypje apo vlerësime.

Jini i pari që jepni vlerësim për “Paketa 2 | Pilaf me lëng e shoqëruar me fileto pule,   patate dhe supë perimesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *